okeyRenkli Okey 101 Okey Oyunlarını Hemen Oyna. Oyunokey.com

101 Okey Plus Oyna

101 Okey Plus Oyna

101 okey plus Türkiye’nin en çok tercih edilen online uygulamalarından bir tanesidir. Ülkemizde 101 okey oyunu oldukça fazla sevilen ve oynaması tercih edilen bir oyundur. Online oyunlar arasında en fazla üyeye ve oyuncuya sahip bir uygulamadır. Son teknolojik alt yapısı sayesinde oynarken herhangi bir takılma ya da donma yaşamazsınız. Aynı zamanda yeni bir oyuna katılmanız için hızlı bir şekilde imkan sağlar.

 

101 okey plus oyununu ilk kez oynayacaksanız yapmanız gereken ilk şey uygulamayı indirmeniz olacaktır. 101 okey plus oyna  oyununa girerek ister üye olarak oynayabilirsiniz isterseniz misafir girişi yaparak oynayabilirsiniz. 101 okey plus oyununda ele başlayan kişiye 22 adet diğer oyunculara 21 adet okey taşı dağıtılmaktadır. Oyuncular ellerinde bulunan taşların toplam değerini en az 101 yapmalıdırlar. Oyunun amacı yere en az 101 sayısını açmak ve elindeki tüm taşları bitirmektir.

 

101 okey plus oyunu, klasik okey oyunundan farklıdır. Klasik okey oyununda yandaki oyuncudan taş alabilirken 101 okey plus oyununda sadece eliniz biteceği zaman yan tarafınızdaki arkadaşınızdan taş alabilirsiniz. Eğer yandan alacağınız taş elinizi açmayacaksa o taşı alamazsınız. Ortada bulunan taşlardan almak zorundasınız.

 

101 okey plus oyununda kendi taktiklerinizi kendiniz geliştirmelisiniz. Rakip oyuncuları iyi bir şekilde takip ederek onların attıkları taşın sizin işinize yarayıp yaramadığına dikkat etmeniz gerekir. Rakibinizin attığı taşları iyi takip ederek ona atacağınız taşlarla elini açmasını engelleyebilirsiniz. 101 okey plus oyununda takip ve dikkat oldukça önemli bir detaydır.

 

101 Okey Plus Uygulaması Nasıl Kullanılır?

101 okey plus uygulamasından yararlanmanız için öncelikli olarak uygulamayı indirmeniz gereklidir. Uygulamayı indirdikten sonra iki seçenekle uygulamaya girebilirsiniz.

 

l İlk seçenek olarak üye girişi oluşturuşunuz ve uygulamaya giriş sağlarsınız.

l İkinci seçenek olarak misafir girişi üzerinden katılabilirsiniz.

l Hemen oyna butonundan oyuna hemen katılabilirsiniz.

l Uygulamaya girdikten hemen sonra oynamak istediğiniz tüm seçenekleri kendiniz belirleyebilirsiniz.

l Oyuncu ister masa oluşturur veya hazır olan bir masaya katılabilir.

l Masa oluşturacaksanız eğer elinizde bulunan miktar kadar masalara katılabilirsiniz. Ya da kendi belirleyeceğiniz miktar ile masa açıp oyun arkadaşı bekleyebilirsiniz.

l 101 okey plus oyununu katlamalı ya da katmasız olarak tercih edebilirsiniz.

l 101 okey plus oyununda aynı zamanda sistemin size yardım etmesini ya da etmemesini de tercih edebilrisiniz.

101 okey plus oyununda yapmanız gereken tüm adımlar bunlardır. Uygulamayı kullanmak oldukça basittir ve zevklidir. Dilerseniz bir masa oluşturarak arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz. Dilerseniz yeni takım arkadaşları edinerek oyna bilirsiniz tamamen sizin tercihinize kalmış bir durumdur.

 

 

101 Okey Plus Kullananlar Tavsiye Ediyor Mu?

Ülkemizde en fazla kullanılan online oyun sitelerinden bir tanesi de 101 okey plustır. Oldukça fazla üyeye sahip olan bu uygulama günde binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır. Sağlamış oldukları kaliteli hizmet ve gelişmiş alt yapı sayesinde vazgeçilmez olmuştur. Oyuncuları bekletmeden oyuna dahil etmesi en sevilen özelliklerinden bir tanesidir.

 

101 okey plus kullanan kişiler tüm çevresine bu uygulamayı tavsiye etmektedirler. Zamanın nasıl geçtiğini anlamadan keyifli bir şekilde 101 okey plus oyununu oynarlar. Sitenin takılmaması oyuncular için artı bir değerdir. Dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman rahatlıkla oynayabilirsiniz. Yeni katılan oyunculara misafir girişinden sistemi tanıması için oynatma fırsatı verirler.

 

101 okey plus oyunu son zamanların en fazla tercih edilen ve oynamaktan zevk alınan oyunlarından bir tanesidir. Gün geçtikçe bünyesine yeni oyuncular katan 101 okey plus gelişerek ve kendini yenileyerek sisteme devam etmektedir. Kullanıcıların son derece mutlu bir şekilde oynadığı bu oyunu gönül rahatlığı ile oynayabilirsiniz.

 


Yazar: admin

Görüntüleme: 7666 defa

Kategori: Okey Salonları

Yayınlanma Tarihi: 13 Kasım 2021

Cevap bırakın